Povinné ručení mPojištění.cz
Jsme specialisté na povinné ručení
Ušetříte až 70% z běžné ceny
Originály dokumentů ihned poštou

Pojišťovny

Loga pojišťoven

Pojistěte se snadno

  • Zadejte základní údaje do kalkulačního formuláře
  • Porovnejte si nabídky v přehledné tabulce
  • Vyberte si povinné ručení, které vám nejvíce vyhovuje
  • Zadejte doplňující údaje pro přípravu pojistné smlouvy
  • Uzavřete povinné ručení
Podrobnější popis:
Jak uzavřít
povinné ručení
Nové okno

Jak změnit pojišťovnu

Ušetřete až několik tisíc korun každý rok. Se změnou pojišťovny vám pomůžeme.
Více informací Nové okno

Klientská linka

pondělí až pátek 9:00–16:00

731 041 860

Připojištění škody způsobené zvířetem od Kooperativy

Počátkem roku 2012 Kooperativa začala svým klientům k povinnému ručení nabízet připojištění škody způsobené zvířetem. Statistiky Kooperativy dávají jasná čísla. Pojišťovna řeší každý rok více než 1500 škod, které jsou způsobené srážkou se zvířetem. Další časté škody způsobují hlodavci, kteří poškozují především elektroinstalaci vozidla, brzdový a chladicí systém.

U některých pojišťoven lze povinné ručení sjednat jen formou balíčků. Výhodou produktu NAMÍRU od Kooperativy je, že povinné ručení a připojištění lze snadno nastavit přesně podle přání a potřeb klienta. Pokud se například pohybujete po vesnicích a v blízkosti lesů a polí, připojištění škody způsobené srážkou se zvířetem vám dodá více jistoty. Motoristé, kteří se naopak pohybují spíše po větších městech, si mohou sjednat pojištění zavazadel.

Nové připojištění škod způsobených zvířetem je k dispozici ve dvou variantách. Při první variantě vám Kooperativa pojišťovna uhradí pouze škody způsobené na jedoucím vozidle (tzv. střet se zvířetem), za tuto službu zaplatíte 372 Kč za rok. K mnoha škodám dojde i vlivem střetu automobilu s ptactvem, a tak připojištění kryje i tyto případy. Druhou variantou je připojištění, které se vztahuje na poškození zaparkovaného vozu zvířetem. Nejvýhodnější je sjednání obou variant najednou, které stojí celkem 432 Kč ročně.

Kooperativa v současné době nabízí nejkomplexnější pojištění proti poškození zvířetem na našem trhu. Pojištění se vztahuje na veškeré obratlovce. Kombinace povinného ručení NAMÍRU, připojištění NA100PRO, připojištění škod způsobených zvířetem a připojištění čelního skla poskytuje pojistnou ochranu, která je srovnatelná s havarijním pojištěním.

1. 2. 2012

mPojištění.cz | povinné ručení online
© mPojištění.cz 2010 - 2015
Wellness pobyty     Pneuservis, autoservis, pneumatiky, pneu