Povinné ručení mPojištění.cz
Jsme specialisté na povinné ručení
Ušetříte až 70% z běžné ceny
Originály dokumentů ihned poštou

Pojišťovny

Loga pojišťoven

Pojistěte se snadno

  • Zadejte základní údaje do kalkulačního formuláře
  • Porovnejte si nabídky v přehledné tabulce
  • Vyberte si povinné ručení, které vám nejvíce vyhovuje
  • Zadejte doplňující údaje pro přípravu pojistné smlouvy
  • Uzavřete povinné ručení
Podrobnější popis:
Jak uzavřít
povinné ručení
Nové okno

Jak změnit pojišťovnu

Ušetřete až několik tisíc korun každý rok. Se změnou pojišťovny vám pomůžeme.
Více informací Nové okno

Klientská linka

pondělí až pátek 9:00–16:00

731 041 860

Jak uzavřít povinné ručení

Pro usnadnění zde uvádíme popis průběhu sjednání pojištění. Sami se přesvědčíte, že sjednání povinného ručení přes mPojištění.cz je mnohem jednodušší a rychlejší než navštívit několik pojišťoven.

Informace o postupu při změně pojišťovny a možnostech ukončení smlouvy jsou vám k dispozici na stránce Jak změnit pojišťovnu.

1. Výpočet ceny pojistného

Pro kalkulaci a porovnání povinného ručení zadejte základní údaje do porovnávacího kalkulátoru. Po vyplnění pokračujte tlačítkem „Vypočítat“.

Nápověda

V případě nejasností vám ke správnému vyplnění pomohou nápovědy – malé informační ikony označené otazníkem, umístěné vedle příslušné kolonky.

2. Porovnání nabídek a výběr pojištění

V přehledné tabulce se vám zobrazí nejvýhodnější nabídky povinného ručení seřazené podle ceny, nahoře je vždy nejlevnější povinné ručení. V ceně jsou již zahrnuté aktuální dostupné slevy.
U každého povinného ručení snadno zjistíte výše limitů krytí, možnosti dalšího připojištění (například připojištění čelního skla) a rozsah asistenčních služeb.Podrobný popis daného pojištění zobrazíte použitím odkazu „Detaily“.Až si vyberete povinné ručení, které vám nejvíce vyhovuje, použijte tlačítko „Mám zájem“ vpravo na konci řádku.

3. Doporučené produkty – Havarijní pojištění

V tomto kroku máte možnost uzavřít pro vaše vozidlo spolu s  povinným ručením zároveň i havarijní pojištění. Pokud havarijní pojištění nepožadujete, pokračujte na dokončení objednávky povinného ručení tlačítkem „Pokračovat na uzavření pojištění“ vpravo nad tabulkou.

4. Zadání údajů k uzavření smlouvy

V následujících krocích zadáte údaje o vozidle, podle velkého technického průkazu, a údaje o vás, případně o dalších účastnících pojištění. Při vyplňování doporučujeme mít u sebe velký technický průkaz vozidla a občanský průkaz.

Odeslání objednávky povinného ručení

Pokud všechny údaje souhlasí, použijte tlačítko „Odeslat”. 

5. Uzavření pojistné smlouvy, doklady o pojištění a Zelená karta

Během několika minut po odeslání objednávky obdržíte na vaši e-mailovou adresu zprávu, potvrzující přijetí vaší objednávky povinného ručení či havarijního pojištění.
Nejpozději do 2 pracovních dnů obdržíte všechny dokumenty poštou na vámi zadanou korespondenční adresu.

Díky přehlednému srovnání povinného ručení na mPojištění.cz máte k dispozici nejvýhodnější nabídky povinného ručení, ve kterých jsou již zohledněny všechny aktuální dostupné slevy a akční nabídky. Navíc ušetříte váš čas.
Porovnání povinného ručení v našem online kalkulátoru vám velmi usnadní výběr pojištění vozidla i proto, že kalkulace je zpracována přímo pro vás na míru. Vyberete si z různých variant pojištění od nejlevnějšího povinného ručení až po pojištění s vyššími limity krytí.

mPojištění.cz | povinné ručení online
© mPojištění.cz 2010 - 2015
Wellness pobyty     Pneuservis, autoservis, pneumatiky, pneu