Povinné ručení mPojištění.cz
Jsme specialisté na povinné ručení
Ušetříte až 70% z běžné ceny
Originály dokumentů ihned poštou

Povinné ručení – porovnání a kalkulačka

Pro porovnání povinného ručení vyplňte údaje do následujícího formuláře. Výsledek kalkulace proběhne do několika vteřin. V ceně jsou již zahrnuté aktuální slevy a akční nabídky. Až si z nabídek povinného ručení vyberete, můžete ihned pokračovat a sjednat si povinné ručení online. Všechny originály dokumentů Vám ihned zašleme poštou.

Kalkulačka povinného ručení na mPojištění.cz

Rychlá kalkulačka povinného ručení na mPojištění.cz má řadu předností. Pokud hledáte pro vaše vozidlo výhodnější povinné ručení, kalkulačka vykoná mnoho práce za vás a pomůže vám s orientací v rozsáhlé nabídce produktů. Po výpočtu, který kalkulačka provede, si v přehledné tabulce snadno najdete povinné ručení přesně podle vašich požadavků a preferencí.

Výsledek kalkulace vás možná mile překvapí. A možná budete také částečně rozčarováni tím, jak je možné, že vám vaše současná pojišťovna nebo váš finanční poradce dosud nenabídli tak výhodnou cenu, jakou si můžete ihned sjednat zde na stránkách mPojištění.cz.

Povinné ručení porovnání už nemůže být snadnější

Čím dál větší počet provozovatelů vozidel zjišťuje, že nejjednodušší způsob, jak spolehlivě a rychle porovnat nabídky povinného ručení, je využít nezávislého porovnání na specializovaných internetových stránkách. Srovnání povinného ručení zde na mPojištění.cz spokojeně používají tisíce klientů měsíčně již několik let.

Pokud chcete povinné ručení porovnat skutečně přesně, je třeba do kalkulačky zadat údaje o vozidle podle skutečnosti. Proto při porovnání povinného ručení doporučujeme mít u sebe alespoň malý technický průkaz.
Údaje do kalkulačky povinného ručení zadejte podle údajů v malém technickém průkazu vozidla. Pokud máte verzi malého technického průkazu, ve které nejsou potřebné údaje zaznamenány, vyhledejte potřebné údaje ve velkém technickém průkazu. Například při zadání údaje o výkonu jen o několik kilowatt odlišně od údaje v technickém průkazu už výsledek porovnání může být výrazně jiný.

Pojistěte se snadno

  • Zadejte základní údaje do kalkulačního formuláře
  • Porovnejte si nabídky v přehledné tabulce
  • Vyberte si povinné ručení, které vám nejvíce vyhovuje
  • Zadejte doplňující údaje pro přípravu pojistné smlouvy
  • Uzavřete povinné ručení
Podrobnější popis:
Jak uzavřít
povinné ručení
Nové okno

Jak změnit pojišťovnu

Ušetřete až několik tisíc korun každý rok. Se změnou pojišťovny vám pomůžeme.
Více informací Nové okno