Povinné ručení mPojištění.cz
Jsme specialisté na povinné ručení
Ušetříte až 70% z běžné ceny
Originály dokumentů ihned poštou

Pojišťovny

Loga pojišťoven

Pojistěte se snadno

  • Zadejte základní údaje do kalkulačního formuláře
  • Porovnejte si nabídky v přehledné tabulce
  • Vyberte si povinné ručení, které vám nejvíce vyhovuje
  • Zadejte doplňující údaje pro přípravu pojistné smlouvy
  • Uzavřete povinné ručení
Podrobnější popis:
Jak uzavřít
povinné ručení
Nové okno

Jak změnit pojišťovnu

Ušetřete až několik tisíc korun každý rok. Se změnou pojišťovny vám pomůžeme.
Více informací Nové okno

Klientská linka

pondělí až pátek 9:00–16:00

731 041 860

Povinné ručení zažívá zásadní rozvoj

Po mnoho let bylo povinné ručení vnímáno jako nutnost, která nepřináší žádné další benefity pro klienty pojišťoven. Již několik let se tento stav však razantně mění. V roce 2010 přišla Česká pojišťovna se službou tzv. přímé likvidace. Rozdíly mezi povinným ručením a havarijním pojištěním se začínají smazávat a jedná se o dlouhodobý trend.

Co nabízí přímá likvidace?

Česká pojišťovna a její povinné ručení přicházejí se službou, se kterou se mohou motoristé setkat u havarijního ručení. Přímá likvidace zásadně usnadňuje pojistníkovi řešení pojistné události. Klient škodu na vozidle pouze nahlásí a ostatní kroky již přebírá Česká pojišťovna, která zajistí registraci škody, likvidaci a vyplacení pojistného plnění. Jedná se tedy o stejný princip, jako u havarijního pojištění.

Podle statistik České pojišťovny je přímá likvidace velice dobře hodnocenou službou, které za dva roky využilo více než 15 tisíc klientů. Přímá likvidace ušetří klientům mnoho času a i případných nervů. Její využití je tedy logickou volbou pro řidiče i řidičky, kteří se obávají zdlouhavých jednání s pojišťovnou.

Služba přímé likvidace pomůže vyřešit problematické situace, kdy dojde k nehodě, kterou zavinil zahraniční řidič nebo motorista bez povinného ručení. Povinné ručení bez služby přímé likvidace by klientovi nijak nepomohlo s řešením této problematické pojistné události a klient by byl odsouzen k zdlouhavému a náročnému papírování. Služba přímé likvidace od České pojišťovny tato rizika eliminuje.

Povinné ručení PREMIUM

Synonymem pro razantní zkvalitňování služeb je povinné ručení PREMIUM od České pojišťovny. Tento moderní balíček klientům nabízí rozsáhlé asistenční služby, kdy je nabízen odtah až do vzdálenosti 500 km, zapůjčení náhradního vozidla a v neposlední řadě kompletní vyřízení pojistné události.

Varianta povinného ručení PREMIUM ovšem nabízí, kromě rozsáhlých asistenčních služeb, i úrazové pojištění, pojištění střetu se zvířetem či proti přírodním živlům. Klienty je velmi oceňováno i pojištění proti odcizení vozidla, které již představuje opravdu nadstandardní benefit, se kterým se u jiných pojišťoven nesetkáme.

10. 11. 2012

mPojištění.cz | povinné ručení online
© mPojištění.cz 2010 - 2015
Wellness pobyty     Pneuservis, autoservis, pneumatiky, pneu