Povinné ručení mPojištění.cz
Jsme specialisté na povinné ručení
Ušetříte až 70% z běžné ceny
Originály dokumentů ihned poštou

Pojišťovny

Loga pojišťoven

Pojistěte se snadno

  • Zadejte základní údaje do kalkulačního formuláře
  • Porovnejte si nabídky v přehledné tabulce
  • Vyberte si povinné ručení, které vám nejvíce vyhovuje
  • Zadejte doplňující údaje pro přípravu pojistné smlouvy
  • Uzavřete povinné ručení
Podrobnější popis:
Jak uzavřít
povinné ručení
Nové okno

Jak změnit pojišťovnu

Ušetřete až několik tisíc korun každý rok. Se změnou pojišťovny vám pomůžeme.
Více informací Nové okno

Klientská linka

pondělí až pátek 9:00–16:00

731 041 860

Kooperativa na českém trhu úspěšně působí již 20 let

Zítra, 28. května 2011, oslaví pojišťovna Kooperativa 20 let svého působení na českém trhu. Přesně před 20 lety totiž obdržela licenci k podnikání v pojišťovnictví a stala se první soukromou pojišťovnou v tehdejším Československu. Za 20 let se postupně vypracovala mezi největší české pojišťovny a v prvním čtvrtletí roku 2011 dokonce obsadila pozici jedničkyčeského trhu.

„Za 20 lety Kooperativy můžeme vidět leccos - desítky miliard pojistného, miliony uzavřených smluv, miliony vyřešených škod, desítky milionů telefonátů, e-mailů, naježděných kilometrů, ale především neuvěřitelné množství práce, kterou při budování této firmy odvedla spousta skvělých, ochotných a schopných lidí", rekapituluje 20 let Martin Diviš, generální ředitel pojišťovny Kooperativa.

V roce 1991 měla Kooperativa cca 50 zaměstnanců a zaměřovala se zejména na pojištění pro podnikatelské subjekty. Přijaté pojistné v roce 1991 dosáhlo výše 90 milionů Kč. Dnes Kooperativa nabízí ucelenou šíři pojistných produktů jak pro podnikatele, tak pro soukromé osoby, a předepsané pojistné v roce 2010 bylo téměř 31 miliard Kč. Zajímavostí také je, že v průběhu 20leté existence Kooperativou prošlo přes 27 tisíc zaměstnanců.

Významným bodem v rozvoji Kooperativy byla demonopolizace povinného ručení v roce 2000. Kooperativa zaujala přes 1 milion motoristů, kterým pojistila jejich vozidla. Stala se tak druhou nejúspěšnější pojišťovnou v povinném ručení a tuto pozici si drží dodnes.

Podstatou pojišťoven je ale zejména krytí škod, které jejím klientům vzniknou. Za svou existenci Kooperativa vyřídila přes 4,5 milionu pojistných událostí a vyřešila tak problémy několika milionů klientů.

Zdroj: Tisková zpráva Kooperativa pojišťovny

mPojištění.cz | povinné ručení online
© mPojištění.cz 2010 - 2015
Wellness pobyty     Pneuservis, autoservis, pneumatiky, pneu