Povinné ručení mPojištění.cz
Jsme specialisté na povinné ručení
Ušetříte až 70% z běžné ceny
Originály dokumentů ihned poštou

Pojišťovny

Loga pojišťoven

Pojistěte se snadno

  • Zadejte základní údaje do kalkulačního formuláře
  • Porovnejte si nabídky v přehledné tabulce
  • Vyberte si povinné ručení, které vám nejvíce vyhovuje
  • Zadejte doplňující údaje pro přípravu pojistné smlouvy
  • Uzavřete povinné ručení
Podrobnější popis:
Jak uzavřít
povinné ručení
Nové okno

Jak změnit pojišťovnu

Ušetřete až několik tisíc korun každý rok. Se změnou pojišťovny vám pomůžeme.
Více informací Nové okno

Klientská linka

pondělí až pátek 9:00–16:00

731 041 860

Allianz – změna sazebníku

1. 11. 2010

Allianz pojišťovna mění od 1. 11. 2010 sazebník a přichází s rozsáhlou změnou v pojištění motorových vozidel. Tato změna se dotkne povinného ručení i havarijního pojištění zároveň. Inovace zasáhla nejenom způsob segmentace, ale také rozšířeni pokryti rizik jednotlivých tarifů povinného ručení. Nově Allianz rozlišuje čtyři regiony, a dále pak stáří vozu. Spolu s vyššími limity krytí získáte k povinnému ručení užitečné „balíčky", například:

ZDARMA pojištění proti živelným událostem - škody způsobené vichřici, krupobitím, úderem blesku, povodněmi, požárem nebo pádem stromu jsou stále častější.

ZDARMA pojištění proti poškození vozidla zvířetem - malí hlodavci dokáží zničit elektroinstalaci, brzdovou a chladící soustavu.

ZDARMA garance mobility - V případě, že řidič způsobil nehodu a sám se při ní vážně zranil, Allianz vyplatí až 500 000 Kč na pořízení nového vozidla a dále po dobu 10 let bude vyplácet roční rentu až 30 000 Kč.

ZDARMA úrazové pojištění

ZDARMA pojištění při střetu se zvířetem - Všechna zvířata, zvěř NEMUSÍ být definovaná právními předpisy upravující myslivost tak jako je tomu u jiných pojišťoven. (V roce 2009 bylo 3 000 nehod zaviněno střetem se zvířetem)

Úpravy povinného ručení se promítly také přímo do sazebníku, v němž Allianz nově rozděluje druhy vozidel do více kategorií podle obsahu motoru. Zvýhodňují se tím sazby pro rozšířené a oblíbené kubatury.
Výraznou slevu na povinném ručení a připojištění zároveň získáte, pokud jste již klientem Allianz pojišťovny a máte sjednáno některé z těchto produktů: životní pojištění, penzijní připojištění, pojištění majetku. Za každé z těchto pojištění získáte slevu 5%, maximálně tedy 15%.

mPojištění.cz | povinné ručení online
© mPojištění.cz 2010 - 2015
Wellness pobyty     Pneuservis, autoservis, pneumatiky, pneu