Povinné ručení mPojištění.cz
Jsme specialisté na povinné ručení
Ušetříte až 70% z běžné ceny
Originály dokumentů ihned poštou

Pojišťovny

Loga pojišťoven

Pojistěte se snadno

  • Zadejte základní údaje do kalkulačního formuláře
  • Porovnejte si nabídky v přehledné tabulce
  • Vyberte si povinné ručení, které vám nejvíce vyhovuje
  • Zadejte doplňující údaje pro přípravu pojistné smlouvy
  • Uzavřete povinné ručení
Podrobnější popis:
Jak uzavřít
povinné ručení
Nové okno

Jak změnit pojišťovnu

Ušetřete až několik tisíc korun každý rok. Se změnou pojišťovny vám pomůžeme.
Více informací Nové okno

Klientská linka

pondělí až pátek 9:00–16:00

731 041 860

Dopravní nehody již bez komplikací – 100PROSERVIS od Kooperativy

Pojišťovna Kooperativa přichází s novinkou, která přináší kompletní servis v případě poškození vozidla při dopravní nehodě. Nová služba 100PROSERVIS s naturálním plněním zajistí odvoz vašeho vozidla do nejbližšího smluvního servisu, opravu vozidla, vyčištění a následné předání na předem dohodnutém místě.

Jak se ale pojišťovna vypořádá s případným odcizením vozidla nebo totální škodou? V tomto případě 100PROSERVIS funguje tak, že Kooperativa poskytne jiné vozidlo v odpovídající výbavě a stavu.

Pokud bude poškozené či odcizené vozidlo mladší než 1 rok, tak bude zajištěno nové vozidlo ve stejné výbavě a ceně. U pojistných událostí, kde bude stáří vozidla do 7 let, pojišťovna zajistí ojeté vozidlo stejného roku výroby, v totožné třídě a výbavě. Podle výše uvedených kritérií Kooperativa vyhledá a nabídne několik alternativ vozidla, z nichž si klient může vybrat. Může se ale jednat o vozidla rozdílných typů a značek. Při odmítnutí nabídky bude vyplaceno obvyklé pojistné plnění.

Služba 100PROSERVIS se vztahuje na všechny pojistné události. Pokud tedy klient má sjednáno havarijní pojištění, tak se tato služba použije i na škody způsobené klientem. Stejný servis mohou očekávat i poškození z jiných pojišťoven, kterým byla způsobena škoda klientem s povinným ručením uzavřeným u Kooperativy.

100PROSERVIS je určen pro vozidla do 3,5 tuny a představuje přínosnou službu s možností zvolit si variantu, která v daný okamžik nejvíce vyhovuje. Tuto novinku není nutné sjednávat a mohou ji automaticky využít klienti, kteří již mají uzavřené havarijní pojištění, NA100PRO, NA100PROstart, či ti poškození, jimž byla způsobena škoda řidičem s povinným ručením u Kooperativy. Službu také mají k dispozici klienti, kteří již mají sjednáno živelní pojištění a pojištění střetu se zvířetem.

Nová služba Kooperativa pojišťovny je komplexní službou, která zajistí vše potřebné při řešení pojistné události.

21. 10. 2012

mPojištění.cz | povinné ručení online
© mPojištění.cz 2010 - 2015
Wellness pobyty     Pneuservis, autoservis, pneumatiky, pneu